Amfi Tiyatro ve Sahneler

Sahne performansları, gösteri, konser ve etkinliklerin ileri tarihli organize edilmesi, etkinlik tarihinde oluşabilecek uygunsuz hava şartlarını gözardı etmenizi sağlayacak membran yapı..


Kafe ve Restaurantlar

Kafe ve restaurantların ana mekan ve/veya işletmenin önü, teras kısımları gibi alanların müşteri kullanımına açılması veya faydalı alan olarak değerlendirilmesinde membran yapı sistemle..


Fuar Alanları ve Endüstriyel Sistemler

Geçici ve kalıcı fuar alanları oluşturulmasında membran yapı sistemlerinin gün geçtikçe önemi artmaktadır. Sergi ve Fuar organizasyonlarında, diğer faktörlerin yanında, fuarın konusu ve..


Teras Uygulamaları

Teras alanları açık havanın verdiği ferahlık ile kullanımı keyifli hoş vakit geçirilecek alanlardır. Bu alanlarda kullanım saatlerini arttırmak ve olumsuz hava koşullarının etkisini kal..


Etkinlik Salonları

Düğünler, davetler ve toplantılar gibi etkinlikler hayatımızın bir parçasıdır. Bu etkinliklerin gerçekleştirilmesinde ve organizasyon için gerekli geniş alanların sağlanmasında membran ..


Spor Yapıları

Spor, hayatımızın olmazsa olmazı. Tenis kortları, binicilik tesisleri, halı futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, yüzme havuzu v.b. spor dalları için gerekli alanları oluştur..


İç Mekan Uygulamaları

İç mekan uygulamalarında asma germe membran yapılar farklı bir yerdedir. Cam çatı uygulamaları görsel ve gün ışığı kullanımı açısından oldukça verimli olmalarına karşın ısı etkilerinin..


Asma Germe Sistemler


Park Bahçe ve Şehir Alanları


Tribün ve Stadlar


Pazar Yerleri ve Alış Veriş Merkezleri


Otoparklar, Otogarlar


Havuz Gölgeleme Sistemleri


Giriş Kanopileri


Bar Kanopileri


Modüler Sistemler ve Gazebolar