Gururla 15 yıldan uzun bir süredir asma germe membran yapıları imalatı yapıyoruz. TEKSTEEL Membran Yapıları, İstanbul-TÜRKİYE tesisimizde üretilmektedir. TEKSTEEL, kaliteden ödün vermeyen tasarım ve detaylar ile kişiselleştirilmiş ürünler üretmek için, mühendisliği, kanıtlanmış endüstri standartlarını, teknik uzmanlığı, son teknoloji ekipmanı ve yüksek performanslı malzemeleri bir araya getirerek, profesyonel anahtar teslimi çözümler sunar.

İşin büyüklüğü, iş kapsamı veya talepler ne olursa olsun yapısal olarak karmaşık ve yaratıcı açıdan zorlayıcı, şahsi, ticari, hükümet ve prototip projelerinin tasarımı, üretimi ve montajı konusunda uzmanız. TEKSTEEL, uzman mühendislik ve tasarım gerektiren projelerle sizlere çözüm sunma fırsatını memnuniyetle ve başarı içinde kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

TEKSTEEL sadece asma germe yapıları değil aynı zamanda ticari geçici yapılar, pergolalar, tenteler, kanopiler, mimari tasarımlı yapılar, endüstriyel dikili kanvas ürünler, kabinler, demonte çadırlar, depolama alanları gibi geniş bir yelpazede üretim yapar.